• Team3
  • Blogs
  • 7 iemesli, kāpēc ir nepieciešama mobilā aplikācija

7 iemesli, kāpēc ir nepieciešama mobilā aplikācija

Vēl pirms 15 gadiem mājaslapu veidotājiem bija maz pasūtījumu, nemaz nerunājot par tādu lietu kā mobilā aplikācija. Savukārt mūsu dienās bizness bez interneta vietnes nav iedomājams tāpat, kā diena bez viedtālruņa.

Pēc interneta revolūcijas ir sākusies mobilo tehnoloģiju ēra. Mobilās aplikācijas tiek izmantotas gandrīz visās dzīves un biznesa sfērās. Ar aplikāciju palīdzību rezervē viesnīcu numurus, pārskaita naudu, pasūta produktus un pārvalda finanses.

Kāpēc mobilā aplikācija ir nepieciešama biznesā?

1. Var motivēt klientus, izmantojot paziņojumus par reklāmas akcijām, atlaidēm un bonusiem.

2. Ir iespējams maksāt ar mobilā telefona palīdzību, un šāda iespēja kļūst arvien populārāka. Cilvēki nevēlas tērēt laiku un iet uz veikalu, ja tās pašas lietas var iegādāties ar viedtālruņa palīdzību, sēžot mājās un baudot smaržīgu tēju.

3. Cilvēkam nevajag atcerēties interneta adresi vai izmantot meklētāju, jo aplikācija jau ir uzstādīta mobilajā ierīcē.

4. Ar aplikācijas palīdzību var savākt daudz vērtīgas informācijas, piemēram, ko klienti pērk visvairāk, kur atrodas, par ko interesējas. To visu var analizēt un izmantot.

5. Cilvēki var izmantot kompānijas pakalpojumus visu diennakti un bez brīvdienām. Pastāvīga mijiedarbība palielina lojalitāti un pārdošanas apjomu. Ir svarīga arī atgriezeniskā saite, piemēram, ar aptauju palīdzību.

6. Galdiņu rezervēšana, pārtikas pasūtīšana, pasūtījumu apmaksa ar mobilās aplikācijas palīdzību smartfonā ir spēcīgs lojalitātes palielināšanas instruments.

7. Ar mobilās aplikācijas palīdzību var nodrošināt nepārtrauktu komandas locekļu sadarbību neatkarīgi no atrašanās vietas.

Pārliecinājām?

Nopietni, ja vēlaties izvirzīt savu brendu un padarīt pakalpojumus pieejamākus klientiem, tad pats pievilcīgākais variants ir mobilās aplikācijas izveidošana.

Ar jums kopā ir Team3 komanda, kas vienmēr ir gatava palīdzēt un programmēt jebkādu mobilo aplikāciju.