• Team3
  • Blogs
  • Ne tikai e-komercija: ienesīgas starta idejas 2022

Ne tikai e-komercija: ienesīgas starta idejas 2022

Pirms gūt peļņu ar e-komerciju, ir jāizdomā vai nu kaut kas rentabls, vai oriģināls un pieprasīts. Kādas idejas vēl nav iedzīvojušās vai ir slikti iedzīvojušās valstī? Kas var padarīt uzņēmējus burtiski par pirmatklājējiem? Šajā rakstā ir dažas neparastas biznesa starta idejas no citām zemēm.

1. Atlicēju klubs

Svētdienās tieši deviņos no rīta kovorkingā "ImpactHub" notiek neparastas maksas tikšanās. Tās sauc "Cave Day" jeb "diena alā" un ir veltītas darbam ar vilcināšanos. Cilvēki noliek malā savus telefonus un vairāku kouču vadībā izstāsta savas bēdas un sāk strādāt.

Visas svētdienas garumā cilvēki strādā pie tiem projektiem, kurus ir atlikuši nedēļām ilgi, pat mēnešiem un gadiem. Tikšanās dalībniekiem piedāvā cepumus un ieslēdz patīkamu mūziku, rīko fizkultūras piecminūtes un atbalsta viens otru. Tas ir sava veida labprātīgs ārstējoša darba profilakses centrs.

2. Nākotnes sporta zāle

Šo biznesa sākumu un dizainisko iekārtojumu sauc "G-Wall". Tas ir parādījies pandēmijas laikā, kad pieauga pieprasījums pēc fitnesa mājās. G-Wall ir dzīvokļa sienā iebūvēts, gudrs trenažieru komplekss ar visu nepieciešamo, kas parasti ir pieejams trenažieru zālē. Autori uzskata, ka viņu izgudrojums ir ļoti ergonomisks un ērts. To var uzskatīt par daļu no ierasta skapja, ja pie tādiem skapjiem ir pierasts.

3. Ala vīriešiem 21. gadsimtā

Kompānija "Groupon" (starp citu, labs veiksmīgas e-komercijas piemērs) ir izdomājusi oriģinālu dāvanu vīriešiem amerikāņu vīriešu dienā. Dāvana ir diezgan dārga – maksā 60 tūkstošus dolāru. Tās nosaukums ir "Fully Furnished Sound-Isolation Man Cave". Tā ir kabīne, ko var novietot istabā. Tai ir laba skaņas izolācija, tā ir kompakta, pilnībā mēbelēta, tajā ir viss iespējamais izklaidei. Tajā ir ledusskapis, saliekamais krēsls, milzīgs ekrāns filmām un spēlēm, mīkstas mēbeles un galds. Tur nav neviena, kas varētu traucēt tēvam atpūsties. :)

4. Vienradžu veikals

Vai esat pamanījuši, ka visi pasaulē ir krituši uz vienradžiem? Kosmētika ar vienradžiem, fotosesijas ar zirgiem, kas pārvērsti par vienradžiem, un tā joprojām. Pajautājiet jebkurai mazai meitenītei.

Bruklinā dzīvojošās Ennijas Broksas mazākā meita ir iedomājusies nēsāt ragu uz pieres. Tas deva mātei biznesa ideju. Tagad ragu var saņemt ikviena princese, jo veikalā "Brooklyn Owl" tiek pārdots viss, kas ir saistīts ar vienradžiem.

Ja vēl neesat izdomājuši savu biznesu vai esat uzņēmējs, bet nezināt, kā palielināt ienākumus, tad atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs noteikti ar jums sazināsimies.